Sponsor Reklam

Hakkımızda


gerivites.net logo


Yayın hayatına 17.09.2018 Tarihinde başlayan Gerivites.net otomobiller hakkında detaylı bilgileri ve cevabı merak edilen araç konularını tarafsız bir şekilde okuyucularına sunmayı hedeflemektedir.

Peki, Gerivites.net’in Yazarı Kim?
İsmim Cihan. İstanbul’da yaşıyorum ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünün 2. sınıf öğrencisiyim. Geçmişte birçok internet sitesi ve blog kurdum, ayrıca kurduğum her sitenin yöneticiliğini yaptım. İnternet sektöründe “tarih, siyaset, iş dünyası, e-ticaret, oyun, film ve dizi” konuları başta olmak üzere birçok konu üzerine makale ve metin yazdım. Birçok ajansa, kurumsal şirketlere ve şahıslara ücretli metin yazarlığı hizmeti sundum ve yaklaşık 2 yıllık metin yazarlığı tecrübem boyunca farklı konular üzerine binlerce makale yazdım. Ayrıca birçok firmanın internet sitesi ve sosyal medya hesapları için editörlük hizmetleri sundum. Metin yazarlığı haricinde yoğun olarak elektronik ticaret ile uğraştım. İnternet üzerinden başta oyun hesapları, alan adları, internet siteleri olmak üzere birçok materyalin satışını gerçekleştirdim. 1 seneye yakın bir süre Youtube’da bulundum ve Youtube konusunda birçok tecrübe edindim. 1 senede 2500 aboneye ulaşan kanalımı ise birkaç ay önce sattım ve Youtube’u tamamen bıraktım.

Şimdiye kadar açtığım internet siteleri ve bloglar pek uzun soluklu olmadı. Birçoğunu sattım, birkaçını ise doğrudan kapattım. Artık internet siteleri ve bloglar arasında kendisine yer edinebilecek uzun soluklu bir internet sitesi sahibi olmak istediğim için Gerivites.Net’i kurdum. İçeriklerle uyumlu olduğu kadar birazda mizahi olduğu için Geri Vites ismini tercih ettim.Blogger tarafından desteklenmektedir.